Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci jsme nuceni až do 24. 3. 2020 přijmout určitá opatření. Lze objednat pouze při platbě předem. Osobní odběr na naší provozovně není do odvolání možný. Děkujeme za pochopení a za trpělivost ohledně vyřizování objednávky. Dbáme tak na vaše i naše bezpečí. Více se dozvíte na blogu - FAQ.

Převody - kolečka, rozety řetězy

Nejprodávanější

116 položek celkem
395 field image corona 9
Novinka
2 523 Kč
Kód: 4647/41
FL507BCb
Novinka
Kód: FL507BC/N
Screenshot 12
Novinka
4 265 Kč
Kód: FL507/G
FL502R
Novinka
Unašeč rozety pro MV Agusta - CNC Racing
Běžně 5-10 pracovních dnů
6 559 Kč
Kód: FL502G
FL503B FL503G FL503R 843
Novinka
Unašeč rozety pro Ducati - CNC Racing
Běžně 5-10 pracovních dnů
3 942 Kč
Kód: FL503G
fl504G
Novinka
4 265 Kč
Kód: FL504G
230 field image corona 9
666 Kč
Kód: 4351/50
Nahoru
Další produkty

Převody na motocykl: rozety, kolečka, řetězy a náhradní spojky

Jsme výhradním dodavatelem italské firmy PBR Sprocket, která vyrábí přední a zadní ozubená kola na motocykl.
Kromě rozet a koleček, na které se specializují, vyrábí také řetězy na motocykly, řídítka, závažíčka do řídítek a další doplňky na moto. Nevybrali jsme si je náhodou – jejich kvalita je na první pohled viditelná.
Přední ozubená kolečka PBR: Sekundární kolečka jsou vyráběna z ergalu a obráběna na CNC strojích. Váha sekundárních koleček může být snížena otvory (vhodné pro enduro nebo motocrossové závodní jezdce) a okraje zubů jsou zabroušené a zkosené, což snižuje tření mezi řetězem a samotným kolem a minimalizuje se tak ztráta z převodu. 

Moto řetězy od precizního japonského výrobce EK Enuma Chain vynikají svojí kvalitou.
Původní O-kroužkové těsněné řetězy (SRO) vykayují dlouhou životnost a minimální průtah. Tato řada má odlehčovací otvor a velmi kvalitní materiály. V naší nabídce naleznete i high-tech Quadra X-kroužkové řetězy (SRX). Tyto řetězy zvyšují oproti standardním O-kroužkovým svoji životnost až o dvojnásobek doby.
Řetězy mají silnější destičky, nižší odpor článků, silnější čepy, lepší těsnění jednotlivých článků, hlubší tvrzenou vrstvu. Tyto řetězy používá mnoho výrobců, závodních týmů. Zmínit lze například Kawasaki, která řetězy EK montuje do všech svých motocyklů. V ČR tyto řetězy používají například: Petr Pilát, Indi Dokoupil, cestovatel J. Šíma, mnoho dragsterových jezdců, plochodrážní motocykly Jawa a mnoho dalších.

Pokud v nabídce nenaleznete zboží, které by odpovídalo Vašemu motocyklu, neváhejte nás kontaktovat. My už konkrétní druh převodu dohledáme a zadáme dodavateli.

quadra_02   index   sekundární_kolečko_566M

 

Řetězové spojky prodáváme jako náhradní díly k řetězům na motocykl Enuma Chain. V našem obchodě najdete : nýtovací spojky pro řetěz, klasické rozebíratelné spojky pro řetěz, šroubovací spojky pro řetěz.

Pro lehké motocykly a lehká endura a cross motorky se nejčastěji používají rozebíratelné spojky se sponkou. Manipulace je velmi snadná, ale tato spojka nesnese velké zatížení. Naopak nýtovací spojka vydrží velký nápor, ale je k ní potřeba nýtovací zařízení. Mezi novinky v našem obchodě jsme zařadili šroubovací spojky, pro jejichž montáž potřebujete pouze klíč a jsou náhradní spojkou k řetězu s O-kroužkem Enuma Chain.
Pokud jste na svoji motorku zakoupili barevný řetěz, máme skladem i spojky v různých barevných variantách.