O NÁS

Naše firma Titaniumpro působí na trhu již od roku 2008. V tu dobu jsme se stali jako první distributoři karbonových dílů a doplňků na motocykly. V současnosti jsme zástupci italských značek Accossato, Speedcarbon (CM Composit), CNC Racing, Melotti Racing a PBR Sprockets na českém trhu. Velký prostor ale také věnujeme profesionálním krytům motoru britského výrobce GB Racing. Pro závodní účely dovážíme protiskluzové polepy Stompgrip ®.
Za kvalitou produktů si stojíme. Podporujeme jimi např. Kamila Holána (č.74), který každoročně dosahuje výborných výsledků v extrémních motocyklových závodech. Dále nadšence Marka Hložka a v minulosti enduro jezdce Milana Kubíka.

 

Kamil Holán
@kamilholan74

„Já mám na řetězech EK (Enuma Chain EK řetězy - pozn. redakce) vyzkoušeno, že i když jsem je dával do závodu úplně nové, nikdy se ani za začátku nevytáhly tolik, aby neprošly technickou kontrolou. Zátěž je při závodech fakt neuvěřitelná. V maximálních rychlostech funguje technika ve všech směrech na hraně a je tak důležité mít věci fakt vyzkoušený, abyste se na ně mohli spolehnout.“