Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci jsme nuceni až do 24. 3. 2020 přijmout určitá opatření. Lze objednat pouze při platbě předem. Osobní odběr na naší provozovně není do odvolání možný. Děkujeme za pochopení a za trpělivost ohledně vyřizování objednávky. Dbáme tak na vaše i naše bezpečí. Více se dozvíte na blogu - FAQ.

Sprej na řetěz proti korozi - Scottoiler 1l

Kód: SO-0040
350 Kč / ks 289,26 Kč bez DPH
Běžně 5-10 pracovních dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scottoiler FS 365 ochrana proti korozi - 1L
Není pochyb, že jedním z největších problémů pro majitele motocyklů je koroze, resp. neustálý boj proti ní. Za tímto účelem vyvinul Scottoiler účinný prostředek s názvem FS 365, který dokáže korozi účinně vzdorovat.

FS 365 dostal kladná hodnocení nejenom v tisku po celém světě, ale také obdržel prestižní titul „Výrobek roku“ každoročně vyhlašovaný britskými „Motorcycle News“ (MCN) 2003/2003. Klimatické podmínky ve Spojeném Království způsobují, že koroze dokáže být doslova každodenní noční můrou, a proto nároky na podobné výrobky, jako je FS 365, jsou velice vysoké. Pocta, jakou se tomuto produktu dostalo od MCN, je tedy skutečně významná.

 • Ochranným sprejem ošetříte díly proti korozi
 • Na ošetřených částech vytvoříte ochranný film
 • Chrání proti korozi.
 • Neutralizuje účinky posypové soli
 • Ošetřuje kovy, plasty a gumu
 • Snadné nanešení rozprašovačem.
 • Chrání 365 dní v roce
 • Obsah 1 litr

  FS 365 je balen v jednolitrovém rozprašovacím spreji. Výrobek je aplikovatelný přímo na povrch (plasty, kov, uhlíková vlákna, guma, eloxované povrchy), samozřejmě kromě míst, jako jsou například brzdy. Voda, která obsahuje ochranný roztok, se rychle vypaří a na povrchu, kde byl roztok nanesen, se utvoří ochranný film. Ochranný povlak ochraňuje kov a obzvláště dobře neutralizuje soli, které jsou přes zimu nanášeny na silnice. Tato sůl působí jako hlavní zdroj koroze a překvapivě na silnicích zůstává až do léta. Koroze je samozřejmě problém, který se týká všech ročních období.

  Po jízdě jednoduše motocykl (popř. jiný dopravní prostředek) opláchněte vodou a nastříkejte na něj FS 365. Vzhledem k tomu, že se jedná o vodní roztok, je možné, že bude při dešti částečně smyt. Opakovaná aplikace je nicméně velmi snadná. Pokud použijete FS365 spolu s čistící a odmašťovací emulzí FST 52, poskytnete tak svému stroji tu nejlepší péči!

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazací sady, oleje a maziva, brzdové kapaliny
Záruka: 24 měsíců
Druh zboží: Oleje a maziva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: