Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci jsme nuceni až do 24. 3. 2020 přijmout určitá opatření. Lze objednat pouze při platbě předem. Osobní odběr na naší provozovně není do odvolání možný. Děkujeme za pochopení a za trpělivost ohledně vyřizování objednávky. Dbáme tak na vaše i naše bezpečí. Více se dozvíte na blogu - FAQ.

Plně automatické mazání řetězu - elektronický Scottoiler eSystem

Kód: SO-9015
Novinka
Značka: Scottoiler
ZdarmaZdarma 7 945 Kč –6 %
Plně automatické mazání řetězu - elektronický Scottoiler eSystem
7 945 Kč –6 % 7 445 Kč / sada 6 152,89 Kč bez DPH
Běžně 5-10 pracovních dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický Scottoiler eSystem - plně automatické mazání řetězu. Scottoiler Vám po 25-letech úspěšné historie společnosti nyní přináší zcela nový mazací systém řetězu - ELEKTRONICKÝ Scottoiler eSystem.

 eSystem má spoustu nových prvků a výhod:

 eSystem měří zrychlení a vibrace za pomoci 3-osého akcelerometru a ukazuje informace na displeji tak, že je může řidič za jízdy sledovat

 • Přímé připojení k baterii motocyklu znamená jednoduchou instalaci
 • Multifunkční grafický digitální displej ukazuje též okolní teplotu, průtok oleje a úroveň oleje v zásobníku
 • eSystem je zcela kompatibilní s ostatními produkty řady Scottoiler, jako je cestovní sada, mazací trubice a duální injektor. Když je motocykl v klidu, eSystem využívá méně než 1 milli-amp. To je méně než co momentálně potřebuje většina moderních alarmů, takže se nemusíte bát vybíjení baterie. Grafický digitální multifunkční displej umožňuje jezdci upravovat průtok oleje i během jízdy v závislosti na jízdních podmínkách.


Jak to funguje:

Nový eSystem se liší od stávajícího vSystemu použitím elektromagnetického pístového čerpadla k vytlačování oleje. Elektronika použitá pro eSystem je založená na technologii v Moto GP, kde 3-osý akcelerometr snímá pohyby motocyklu a systém pak podle těchto informací následně maže řetěz. Jednoduchá instalace: připojí se na “+ a –“ u baterie a napojí na nádržku olejovače. Žádná komplikovaná kabeláž, tachometry, přepínače apod. Konstantní průtok oleje (nezávisle na teplotě). Citlivé na pohyb (maže pouze při pohybu motocyklu).


Sada obsahuje

  • 1 nádržku RMV
  • 1 displej s úchyty
  • 1 kompletní montážní sadu
  • 1 nádobu se Scottoilem o objemu 250 ml
  • kompletní návod v angličtině a češtině

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazací sady, oleje a maziva, brzdové kapaliny
Záruka: 24 měsíců
Druh zboží: Oleje a maziva

Scottoiler eSystem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: