Brzdové hadice ACCOSSATO - APRILIA FUTURA RST 1000 01-04

Kód: AGF0071/AGR0071
2 440 Kč / sada 2 016,53 Kč bez DPH
Běžně 20-25 pracovních dnů

V poznámce objednávky specifikujte barvy opletení hadic, koncovky (banja) a způsob vedení uvedené v parametrech pod detailem zboží. Pro každý druh vedení existuje jiný kód hadic. Jedná se o zboží na zakázku, nevztahuje se na něj garance vrácení peněz při chybném výběru. Rádi Vám poradíme, pokud si nevíte rady s výběrem. Viz obchodní podmínky pro bližší info.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brzdové hadice na moto od italského výrobce ACCOSSATO s nerezovým ocelovým opletením vnitřní PTFE trubice. Pomáhají dosáhnout maximálního brzdného účinku bez ztráty tlaku ve vedení.

Brzdové hadice na moto od Accossata tvoří ocelový obal (vnitřní opletení), který je potažený fluoro-polymerovým obalem. Na výrobu koncovky (banja) brzdových hadic je použita nerezová ocel, která zajišťuje vysokou odolnost proti oděru a korozi. Oproti pryžovým hadicím, které se rozšiřují vlivem zvýšeného tlaku brzdové kapaliny a teploty, je díky pancéřovým hadicím dosaženo maximálního brzdného účinku. Koncovky jsou odlehčené. Brzdové hadice prodáváme jako celou sadu (přední a zadní brzdové hadice), případně dle specifických požadavků na zakázku.

Poznámka: U některých vybraných setů lze vyrobit pouze stříbrné koncovky tzv. INOX. V takovém případě Vás budeme informovat.

Návod pro instalaci najdete Brzdové hadice ACCOSSATO_manuál.
Tabulku osazení pro konkrétní model motocyklu naleznete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brzdové hadice
Záruka: 24 měsíců
Druh zboží: Brzdové hadice
Model: Aprilia
Provedení: (S) standard OEM, (F) racing, (O) přes blatník
Barva opletení hadic: černá, černá carbon, černá neon, kouřová, stříbrná, červená, červená neon, růžová, zelená kawasaki, zelená vojenská, zelená neon, modrá, modrá azurová, fialová, fialová tmavá, oranžová, žlutá, žlutá neon, bílá, transparentní, bez opletení, oranžová neon, modrá denim, zlatá, zlatá neon, modrá yamaha
Barva koncovky (banja): černá, červená, modrá, stříbrná, zelená, zlatá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: